moderné riešenia v bývaní

bytové domy Grand Koliba

Rok: 2016
Lokalita: Bratislava
Návrh: Mgr. art. Rene Kosman, Ing.arch. Michal Pala
Počet bytov: 250
cena projektu
cena realizácie

Spolupracujeme na prestížnom developerskom projekte Rezidencie Grand Koliba v Bratislave, ktorý patrý k najúspešnejším projektom v Bratislave za rok 2016. Predajom predbehol ostatné porovnatelné projekty v tomto roku.
Realizácia plánovaná v rozmedzí 11/2016- 7/2018

Developerom projektu je spoločnosť GRAND KOLIBA, s.r.o.

   Tu získate všetko, čo ste si kedy priali. V prvom rade priestor, ktorým sa nešetrilo. Máte ho vo vnútri bytov, na terasách a záhradách, ale aj v rozľahlom a upravenom areáli s privátnym parkom. Desiatky stromov a kríkov, záhony kvetov, chodníky, lavičky, moderné osvetlenie. Veľká relaxačná terasa s výhľadom na mesto, s ležadlami na opaľovanie. Multifunkčné priestory a zariadenia na vonkajšie fitness. Detské ihriská. A námestie s fontánou a vodnou plochou pre deti.
V štyroch nízkopodlažných obytných domoch so strechami pokrytými vegetáciou je prvotriedne technologické vybavenie – LED osvetľovacie prvky zabudované vo fasáde, priečky z akustických keramických tehál, úsporné a zdravé stropné kúrenie a chladenie kombinované s podlahovým kúrením …  
Jednoducho, vytvárame prestížne miesto na život v tichej a prominentnej lokalite nad mestom s nádhernými výhľadmi na panorámu Bratislavy. 


Copyright © 2016-2024 m8arch s.r.o. Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

+421 902 429 902 | info@m8arch.com